انتشار جهانی کتب و دیگر آثار ارزشمند در آمریکا و اروپا و توزیع جهانی آنها توسط رابط شرکت آمازون

گفتگو با مدیر گروه فرهنگی باقیات در برنامه “زنده باد زندگی”

در گفتگوی مجید صحاف با محسن رحماندوست

توضیحات مدیر گروه فرهنگی باقیات در برنامه زنده باد زندگی از شبکه ۲ در زمینه تسهیلات نشر جهانی آثار فرهنگی هنری ایران


لینک مشاهده و به اشتراک گذاری فیلم این برنامه
آپارات: www.aparat.com/v/pkruW
یوتیوب: www.youtube.com/watch?v=jAzlZi9J8DE

در این برنامه کوتاه که در ۶ دیماه ۱۳۹۱ از شبکه ۲ صداسیما پخش گردید، محسن رحماندوست، مدیر گروه فرهنگی باقیات در مورد خدمات و تسهیلات این گروه شامل چاپ مستقیم کتاب در خارج از کشور و همچنین تولید دیگر آثار فرهنگی شنیداری و تصویری (اعم از موسیقی و فیلم) در خارج از کشور و توزیع جهانی آنها از طریق شرکت های معتبر بین المللی مانند وب سایت آمازون و فروشگاه های زنجیره ای بارنرز اند نوبل تحت نام و شابک ناشران ایرانی و با حفظ کلیه حقوق مادی و معنوی این آثار توضیحاتی را ارئه نموده است.

خبر این برنامه تلویزیونی در خبرگزاری ها:

معرفی کتب پیشنهادی سازمان شیرازه به شیوه ای نو

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع ناشران انقلاب اسلامی «منانشر»، در برنامه دوشنبه شب زنده باد زندگی ، کارشناس سازمان رسانه ای شیرازه ضمن حضور در محل ترنجستان سروش در فضایی بسیار مناسب برای مطالعه به معرفی کتب منتخب خود به علاقه مندان پرداخت .
همچنین در ادامه این برنامه کارشناس شیرازه با محسن رحماندوست از فعالین چاپ و نشر کتب و آثار ناشران در آن سوی مرزها و توزیع آن در شبکه های توزیع کتب در سراسر دنیا به گفتگو پرداخته و سپس وی در مورد نحوه کار خود توضیحاتی را ارائه نمود.
رحماندوست در ادامه افزود : ضمن تفاهم با ناشران ایرانی فایل کتابها را به صورت آماده در کشورهای دیگر در اروپا ، آفریقا از طریق چاپخانه ها منتشر نموده و توسط شرکتهای توزیع کتابهای بین المللی همچون آمازون و دیگر کتابفروشیهای زنجیره ای که بصورت بین المللی فعالیت دارند در سراسر دنیا عرضه میگردد. این کتابها شامل کلیه کتابهایی است که درگروه سنی کودک و نوجوان ، بزرگسال و کتب مذهبی میباشد . وی یکی از مزایای این کار را معرفی نویسندگان ایرانی در سراسر دنیا دانست و گفت : از این طریق مخاطبین خارج از کشور و افرادیکه در ایران ساکن نمیباشند میتوانند با نویسندگان آثار بیشتر آشنا شده و همچنین برای نویسندگان فرصتی است تا با مخاطبین خود در آن سوی مرزها در ارتباط باشند.
در این گفتگو کتاب ۷ حکایت از بچه ها و پیامبر(ص) نوشته مصطفی رحماندوست از نشر افق به مخاطبین معرفی شده و توضیح داده شد که در خارج از ایران به چاپ رسیده است.
www.mananashr.ir/fa/content/4849/default.aspx