انتشار جهانی کتب و دیگر آثار ارزشمند در آمریکا و اروپا و توزیع جهانی آنها توسط رابط شرکت آمازون

به گزارش خبرگزاری آفتاب

از طریق معتبرترین فروشنده کتاب در جهان، کتابهای ناشران داخلی در دسترس ایرانیان خارج از کشور قرار میگرید.

با برقراری ارتباط موثر جمعی از جوانان انقلابی، با شرکت بین المللی آمازون، امکان عرضه همزمان کتاب های منتشره در داخل کشور در بازارهای جهانی فراهم شد.

در سالی که با ذکاوت و بصیرت هوشمندانه مقام معظم رهبری، سال جهاد برای تولید ملی نام گذارده شده است، و در زمانی که مبارزه با استکبار و صهیونیزم جهانی مجبور به برنامه ریزی جهت پایه ریزی برای اقتصاد مقاومتی شده ایم، و در دنباله خیزش های آگاهی طلبانه در منطقه دنیای اسلام که به بیداری اسلامی معروف گشته است، و در روزهایی که جهان بیش از پیش تشنه شنیدن و درک معارف و حقایق ناب الهی و راهنمایی توسط ادیان راستین است، امکان تولید و معرفی بین المللی آثار و کتب ارزشمند و فخیم ارزشی و مذهبی (اعم از کلیه انواع آثار مکتوب، شنیداری و تصویری) توسط گروهی از جوانان بسیجی دوستدار حق، جهت عرضه به همه حق جویان در سراسر جهان، تحت لوای نام مبارک و نورانی باقیات با امکان معرفی و صادرات کالای فرهنگی دینی اسلامی فراهم آمده است.

از همین رو گروه فرهنگی باقیات در خجسته روز نیمه شعبان سال ۱۴۳۳ هجری قمری، سالروز خجسته میلاد پر سعادت منجی عالم بشریت حضرت بقیه الله) ارواحنا فداه) و با استعانت از آن حضرت (عجه الله تعالی فرجه)، در رویکردی نوین با برقراری ارتباط موثر حرفه ای با رابط شرکت بین المللی آمازون، امکان انتشار، معرفی و توزیع جهانی آثار فرهنگی ارزشی داخل کشور را به زبان های مختلف از جمله فارسی، عربی، اردو، انگلیسی و.. در کشورهایی چون آمریکا، آلمان و انگلستان و توزیع آنها در سرتاسر جهان فراهم آورده است.
بدین ترتیب محصولات اسلامی ناشران و موسسات مختلف اعم از کتب، سخنرانی، مداحی، فیلم آموزشی و … می تواند ضمن حفظ کلیه حقوق مادی و معنوی برای آن موسسات توسط پایگاه های مختلف شرکت آمازون در کشورهای آمریکایی و اروپایی تولید و توسط فروشگاه های زنجیره ای عرضه کتاب و دیگر محصولات فرهنگی و وب سایت های تخصصی مربوطه به حق جویان معرفی و یا برای ایشان در سراسر جهان به صورت محموله پستی ارسال گردد.
بدین صورت موسسات فرهنگی ارزشی مختلف در داخل کشور می توانند از طریق این تسهیلات، و با محول نمودن امر بازاریابی و فروش جهانی آثار خود را به شکل حرفه ای به این شرکت بین المللی در خارج از کشور، بر امر تولید محتوای مفید و هدایتگر خود تمرکز نموده و به آسانی با مشاهده گزارش فروش محصولات خود در وب سایت این شرکت، بر میزان حق فروش خود نیز نظارت داشته باشند.
در پایان امید آن می رود که با همکاری کلیه سازمان ها، ارگان ها، نهادها، پژوهشگاه ها، موسسات، شرکت ها و ناشران دولتی و خصوصی داخل کشور که در امر تهیه و نشر آثار ارزشمند اسلامی فعال هستند، از این طریق بتوان معارف ناب و مطالب عمیق و روحانی را هرچه بهتر و هرچه بیشتر در دسترس جهان تشنه حاضر قرار داده شود.
از همین رو از کلیه هنرمندان و نویسندگان و همچنین ناشران و موسسات ارزشی دعوت می شود تا با کمک تجربه، تجهیزات و تکنولوژی های نوین اطلاعاتی و ارتباطی این گروه، اقدام به تهیه، تولید، و عرضه بین المللی کلیه آثار فرهنگی اسلامی با ارزش تهیه شده در داخل کشور جهت تغذیه فرهنگی تشنگان حق و حقیقت در سراسر گوشه کنار اقصی نقاط جهان نمایند.
آرزوی آن می رود که این حرکت زیبای این جوانان، گام کوچک سنگ بنای حرکتی سترگ در معرفی هر چه بیشتر حقایق اسلام حقیقی پیامبر بزرگ حضرت محمد (ص) و خاندان پاکش (علیهم السلام) باشد.
جهت برقراری تماس یا کسب هر گونه اطلاعات بیشتر لطفا به وب سایت این گروه به نشانی www.baghiat.ir مراجعه فرمایید.

www.aftabir.com/news/view/2012/oct/24/c5_1351060421.php/از-طریق-معتبرترین-فروشنده-کتاب-در-جهان-کتابهای