انتشار جهانی کتب و دیگر آثار ارزشمند در آمریکا و اروپا و توزیع جهانی آنها توسط رابط شرکت آمازون

به گزارش خبرگزاری قرآنی ایران

به همت جمعی از بسيجيان؛
نقش ايران در تعاملات فرهنگی جهان اسلام پررنگ‌تر می‌شود

با برقراری ارتباط مؤثر جمعی از جوانان انقلابی با شركت بين‌المللی آمازون، امكان عرضه همزمان كتاب‌های منتشر شده در داخل كشور در بازارهای جهانی فراهم شد.

به گزارش خبرنگار افتخاری خبرگزاری قرآنی ايران(ايكنا)، در سالی كه با ذكاوت و بصيرت هوشمندانه مقام معظم رهبری، سال جهاد برای توليد ملی نامگذارده شده، در زمانی كه مبارزه با استكبار و صهيونيزم جهانی مجبور به برنامه‌ريزی جهت پايه‌ريزی برای اقتصاد مقاومتی شده‌ايم و در روزهايی كه جهان بيش از پيش تشنه شنيدن و درك معارف و حقايق ناب الهی و راهنمايی توسط اديان راستين است، امكان توليد و معرفی بين‌المللی آثار و كتب ارزشمند و فخيم ارزشی و مذهبی (اعم از كليه انواع آثار مكتوب، شنيداری و تصويری) توسط گروهی از جوانان بسيجی دوستدار حق، جهت عرضه به همه حق جويان در سراسر جهان، تحت لوای نام مبارك و نورانی باقيات با امكان معرفی و صادرات كالای فرهنگی دينی اسلامی فراهم آمده است.

از همين رو گروه فرهنگی باقيات در نيمه شعبان سال ۱۴۳۳ ه.ق سالروز خجسته ميلاد پر سعادت منجی عالم بشريت حضرت بقية‌الله(عج) و با استعانت از آن حضرت در رويكردی نوين با برقراری ارتباط مؤثر حرفه‌ای با رابط شركت بين‌المللی آمازون، امكان انتشار، معرفی و توزيع جهانی آثار فرهنگی ارزشی داخل كشور را به زبان‌های مختلف از جمله فارسی، عربی، اردو، انگليسی و … در كشورهايی چون آمريكا، آلمان و انگلستان و توزيع آنها در سرتاسر جهان فراهم آورده است.

بدين ترتيب محصولات اسلامی ناشران و مؤسسات مختلف اعم از كتب، سخنرانی، مداحی، فيلم آموزشی و … می‌تواند ضمن حفظ كليه حقوق مادی و معنوی برای آن مؤسسات توسط پايگاه‌های مختلف شركت آمازون در كشورهای آمريكايی و اروپايی توليد و توسط فروشگاه‌های زنجيره‌ای عرضه كتاب و ديگر محصولات فرهنگی و وب سايت‌های تخصصی مربوطه به حق‌جويان معرفی و يا برای ايشان در سراسر جهان به صورت محموله پستی ارسال شود.

بدين صورت مؤسسات فرهنگی ارزشی مختلف در داخل كشور می‌توانند از طريق اين تسهيلات و با محول كردن امر بازاريابی و فروش جهانی آثار خود را به شكل حرفه‌ای به اين شركت بين‌المللی در خارج از كشور، بر امر توليد محتوای مفيد و هدايتگر خود تمركز كرده و به آسانی با مشاهده گزارش فروش محصولات خود در وب سايت اين شركت، بر ميزان حق فروش خود نيز نظارت داشته باشند.

در پايان اميد آن می‌رود كه با همكاری كليه سازمان‌ها، ارگان‌ها، نهادها، پژوهشگاه‌ها، مؤسسات، شركت‌ها و ناشران دولتی و خصوصی داخل كشور كه در امر تهيه و نشر آثار ارزشمند اسلامی فعال هستند، از اين طريق بتوان معارف ناب و مطالب عميق و روحانی را هرچه بهتر و هرچه بيشتر در دسترس جهان تشنه حاضر قرار داده شود.

از همين رو از كليه هنرمندان و نويسندگان و همچنين ناشران و مؤسسات ارزشی دعوت می‌شود تا با كمك تجربه، تجهيزات و تكنولوژی‌های نوين اطلاعاتی و ارتباطی اين گروه، اقدام به تهيه، توليد و عرضه بين‌المللی كليه آثار فرهنگی اسلامی با ارزش تهيه شده در داخل كشور جهت تغذيه فرهنگی تشنگان حق و حقيقت در اقصی نقاط جهان كند.

يادآور می‌شود، اميد است، اين حركت زيبای جوانان، سنگ بنای حركتی سترگ در معرفی هرچه بيشتر حقايق اسلام حقيقی پيامبر بزرگ اسلام حضرت محمد(ص) و خاندان پاكش باشد.

http://www.iqna.ir/fa/news_detail.php?ProdID=1125691