انتشار جهانی کتب و دیگر آثار ارزشمند در آمریکا و اروپا و توزیع جهانی آنها توسط رابط شرکت آمازون

به گزارش دانانیوز

امکان تولید و نشر جهانی آثار ارزشمند فرهنگی ایران :
باطرح باقیات آثار مكتوب، شنیداری و تصویری خود را جهاني كنيد

از طریق معتبرترین فروشنده کتاب در جهان، کتابهای ناشران داخلی در دسترس ایرانیان خارج از کشور قرار میگرید.

به گزارش دانانيوز، گروهی از جوانان عزیز کشورمان با برقراری ارتباط سازنده با شرکت بین المللی آمازون توانسته اند، امکان چاپ کتاب و تهیه دیگر آثار شنیداری و تصویری فرهنگی کشورمان را در کشورهای اروپایی و آمریکایی با حفظ کلیه حقوق مادی و معنوی آن آثار برای ناشران و موسسات تولید کننده داخلی و توزیع جهانی آنها را فراهم آورند.

بدین ترتیب آثار مکتوب، صوتی و تصویری کشورمان با زبان اصلی فارسی و یا به صورت ترجمه شده می توانند با قیمت بسیار مناسب به مخاطبان خود در سراسر جهان عرضه گردند. نویسندگان، هنرمندان، ناشران و دیگر موسسات فرهنگی تحقیقاتی می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق وب سایت www.baghiat.com با این گروه ارتباط برقرار نمایند.

لازم به توضيح است: گروه فرهنگی باقیات در خجسته روز نیمه شعبان سال ۱۴۳۳ هجری قمری، سالروز خجسته میلاد پر سعادت منجی عالم بشریت حضرت بقیه الله (ارواحنا فداه) و با استعانت از آن حضرت (عجه الله تعالی فرجه)، در رویکردی نوین با برقراری ارتباط موثر حرفه ای با رابط شرکت بین المللی آمازون، امکان انتشار، معرفی و توزیع جهانی آثار فرهنگی ارزشی داخل کشور را به زبان های مختلف از جمله فارسی، عربی، اردو، انگلیسی و.. در کشورهایی چون آمریکا، آلمان و انگلستان و توزیع آنها در سرتاسر جهان فراهم آورده است.

http://www.dananews.net/news.php?show=news&id=10759