انتشار جهانی کتب و دیگر آثار ارزشمند در آمریکا و اروپا و توزیع جهانی آنها توسط رابط شرکت آمازون

بسیج در حوزه ادبیات تا ۱۰سال آینده جهانیان را متحیر می‌کند

خبرگزاری فارس: نماینده مردم تهران در مجلس گفت: امروز بسیجیان در حوزه ادبیات چنان دستاوردهایی را داشته اند که من مطمئنم در ۱۰ سال آینده ادبیات جهانی را به شدت تحت تاثیر قرار خواهند داد.

مجتبی رحماندوست نماینده مردم تهران در خانه ملت در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، با اشاره به فرارسیدن ۵ آذر، سالروز تشکیل بسیج و همزمانی آن با عاشورای حسینی اظهار داشت: بسیج سرریز نیروهای انقلابی در حوزه های مختلف است و امروز نیز در تمام این حوزه‌ها دستاورد‌های عظیم و بزرگی را خلق کرده است.

وی با بیان اینکه بسیجی باید در راه شکوفایی کشور «بی‌ترمز» باشد، گفت: بسیج آنقدر در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی کشور آماده است که اگر همین امروز بگویند در غزه مشکل نیرو داریم اولین کشانی که داوطلبانه به کمک مردم غزه می‌تابند بسیجیان خواهند بود.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر «زمان‌شناسی» بسیجیان، خاطرنشان کرد: زمان و موقعیت شناسی از ویژگی‌های بسیجیان است و این ویژگی به قدری در بسیجیان ما برجسته است که در محرم ۸۸ تا دیدند عده‌ای دست به زیرپا گذاشتن ارزش ها می‌زنند با حضور به موقع خود غائله را ختم به خیر کردند.

رحماندوست تاکید کرد: بصیرت بسیجیان همانند حضرت ابوالفضل العباس(ع)، نافذ البصیرت است و این بصیرت بگونه ای بوده که بسیجیان نشان دادند که در هیچ مقطعی پشت ولی امر مسلمین را خالی نخواهند گذاشت.

وی همچنین به دستاوردهای بسیج در حوزه فرهنگ و ادبیات اشاره و تصریح کرد: امروز بسیجیان در حوزه ادبیات چنان دستاوردهایی را داشته اند که من به طور قطع این اطمینان را به شما می‌دهم که در ۱۰ سال آینده ادبیات جهانی را به شدت تحت تاثیر قرار می‌دهد.

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13910904000190