انتشار جهانی کتب و دیگر آثار ارزشمند در آمریکا و اروپا و توزیع جهانی آنها توسط رابط شرکت آمازون

تاکید استاندار بر اولویت قراردادن چاپ کتب و نشریات با موضوع ارزشهای دفاع مقدس

به گزارشی روابط عمومی استانداری سیستان و بلوچستان، جلسه گرامیداشت سوم خرداد روز مقاومت وپیروزی بر پاست استاندار سیستان وبلوچستان و جمعی از مسئولان در سالن اجتماعات استانداری برگزار شد. در این جلسه حبیب الله دهمرده استاندار سیستان وبلوچستان ضمن گرامیداشت و تبریک این روز اظهار داشت ، دست اندرکاران برنامه های سوم خرداد باید روند سالهای قبل را ارزیابی کرده و نقاط ضعف را برطرف و نقاط قوت را تقویت کنند.

وی به جایگاه امروز ایران درجهان و نقش تعیین کنند ه در معادلات بین المللی و منطقه ای اشاره کرد وافزود امسال این مراسم باید با تمامی امکانات در شان ومنزلت شهداء هرچه با شکوهتر نسبت به سالهای قبل برگزار شود. وی با تاکید براین که حفظ و آثار نشر ارزشهای دفاع مقدس باید در اولویت برنامه های مسئولین با شد گفت حفــظ و انتشار کتب وارزشهای دفاع مقدس می تواند بعنوان میراثی برای نسلهای حال وآینده باقی بماند.
سرهنگ جعفر دولتی مقدم رئیس بنیاد حفظ و آثار ارزشهای دفاع مقدس استان ضمن تشریح برنامه این هفته از تشکیل کمیته های ۱۲ گانه متشکل از سازمانها ، نهادها ، آرمانها ، نیروهای نظامی وانتظامی ، موسسات مالی ، نهادهای فرهنگی و هنری و تبلیغاتی و رسانه های ملی – دانشجوئی و دانش آموزی خبر داد و گفت این کمیته ها به منظور برنامه ریزی جهت هرچه با شکوهتر این مراسم اقدامات و برنامه ها را ظرف ۵ روز به دبیرخانه ستاد ارائه خواهند نمود. در این جلسه با تشکیل مجموعه ای به منظور جمع آوری آثار ، ضبط و انتشار خاطرات شهداء و ایثارگران موافقت شد.

http://www.sbportal.ir/fa/news/1176