انتشار جهانی کتب و دیگر آثار ارزشمند در آمریکا و اروپا و توزیع جهانی آنها توسط رابط شرکت آمازون

درباره گروه فرهنگی باقیات

الْمالُ وَ الْبَنُونَ زينَةُ الْحَياةِ الدُّنْيا
وَ الْباقِياتُ الصَّالِحاتُ خَيْرٌ عِنْدَ رَبِّكَ ثَواباً وَ خَيْرٌ أَمَلا
(کهف-۴۶)

در خجسته روز نیمه شعبان سال ۱۴۳۳ هجری قمری، سالروز خجسته میلاد پر سعادت منجی عالم بشریت حضرت بقیه الله (ارواحنا فداه) و با استعانت از آن حضرت (عجه الله تعالی فرجه)، گروه فرهنگی باقیات خدمات خود را جهت فراهم آوردن امکان معرفی، انتشار و توزیع جهانی محصولات مختلف فرهنگی ارزشی تحت نام باقیات راه اندازی نموده است.

به طور کلی به دنبال خیزش های آگاهی طلبانه در منطقه دنیای اسلام که به بیداری اسلامی معروف گشته است، گروه فرهنگی باقیات الصالحات در نظر دارد تا با کمک تجهیزات و تکنولوژی های نوین اطلاعاتی و ارتباطی، اقدام به قراردهی کلیه آثار فرهنگی اسلامی با ارزش تهیه شده در داخل کشور جهت تغذیه فرهنگی تشنگان حق و حقیقت در سراسر گوشه کنار اقصی نقاط جهان نماید.

از همین رو باقیات در رویکردی نوین با برقراری ارتباط موثر حرفه ای با رابط شرکت بین المللی آمازون، امکان انتشار، معرفی و توزیع جهانی آثار فرهنگی ارزشی داخل کشور را به زبان های مختلف از جمله فارسی، عربی، اردو، انگلیسی و.. فراهم آورده است. بدین ترتیب محصولات اسلامی ناشران و موسسات مختلف اعم از کتب، سخنرانی، مداحی، فیلم آموزشی و … می تواند ضمن حفظ کلیه حقوق مادی و معنوی برای آن موسسات توسط پایگاه های مختلف شرکت آمازون در کشورهای آمریکا، انگلیس و آلمان تولید و توسط فروشگاه های زنجیره ای عرضه کتاب و دیگر محصولات فرهنگی و وب سایت های تخصصی مربوطه به حق جویان معرفی و یا برای ایشان در سراسر جهان به صورت محموله پستی ارسال گردد.
بدین صورت موسسات فرهنگی ارزشی مختلف در داخل کشور می توانند از طریق این تسهیلات، و با محول نمودن امر بازاریابی و فروش جهانی آثار خود را به شکل حرفه ای به این شرکت بین المللی در خارج از کشور، بر امر تولید محتوای مفید و هدایتگر خود تمرکز نموده و به آسانی با مشاهده گزارش فروش محصولات خود در وب سایت این شرکت، بر میزان حق فروش خود نیز نظارت داشته باشند.

در پایان امید است تا با همکاری کلیه سازمان ها، ارگان ها، نهادها، پژوهشگاه ها، موسسات، شرکت ها و ناشران دولتی و خصوصی داخل کشور که در امر تهیه و نشر آثار ارزشمند اسلامی فعال هستند معارف ناب و مطالب عمیق و روحانی را در دسترس جهان تشنه حاضر قرار دهیم.