انتشار جهانی کتب و دیگر آثار ارزشمند در آمریکا و اروپا و توزیع جهانی آنها توسط رابط شرکت آمازون

دعوت به همکاری خیرین در خبرگزاری فارس

دعوت گروه فرهنگی «باقیات» از خیرین برای همکاری در چاپ آثار ارزشمند ایران و اسلام

خبرگزاری فارس: «گروه فرهنگی باقیات (خدمات نشر جهانی آثار ارزشی )» در طرحی از بانیان و حامیان برای چاپ آثار ارزشمند ایران و اسلام دعوت به همکاری می‌کند.

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، گروه فرهنگی «باقیات»، ارائه دهنده خدمات نشر جهانی آثار فرهنگی ارزشمند ایرانی و اسلامی از حامیان چاپ و توزیع آثار ارزشمند ایران و اسلام در خارج از کشور در طرحی از بانیان و حامیان برای چاپ آثار ارزشمند ایران و اسلام دعوت به همکاری می‌کند.

در این فراخوان از حامیان فرهنگ دوست دعوت شده است تا آمادگی خود را برای چاپ آثار ارزشمند و توزیع جهانی این آثار اعلام کنند. یادآور می‌شود، نام حامی چاپ کتاب در کتاب‌های مورد نظر درج خواهد شد.

در این راستا خیرین می‌توانند با انتخاب عناوین کتب مورد نظر خود در ثواب این باقیات الصالحات (چاپ این آثار در خارج از کشور و نشر و توزیع جهانی آنها) شریک شوند.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به پایگاه اطلاع رسانی «گروه فرهنگی باقیات» به نشانی www.baghiat.ir مراجعه کرده و با تکمیل فرم اعلام آمادگی حمایت و ارسال آن به ایمیل [email protected] نوع حمایت و مشارکت خود را اعلام کنند.

www.farsnews.com/newstext.php?nn=13910918000044