انتشار جهانی کتب و دیگر آثار ارزشمند در آمریکا و اروپا و توزیع جهانی آنها توسط رابط شرکت آمازون

ناشر روسی کتابی درباره اماکن مذهبی مسلمانان به چاپ رساند

کتاب «اماکن مذهبی مسلمانان جهان» که به معرفی مساجد، زیارتگاه‌ها و دیگر اماکن مقدس مسلمانان در کشورهای مختلف جهان اختصاص دارد توسط انتشارات معتبر وچه مسکو چاپ و منتشر شد.

به گزارش خبرنگار مهر در مسکو، مولفان این کتاب که تصاویر آن برگرفته از عکس‌های اختصاصی آن‌هاست در سفر به کشورهای اسلامی، ضمن تهیه تصاویری بدیع و جالب از مساجد و مراکز دینی مسلمانان در این کشورها، به توضیحاتی در خصوص تاریخچه، شیوه معماری و ویژگی‌های هنری مراکز دینی مسلمانان پرداخته‌اند.

در این کتاب، مساجد و اماکن مذهبی مسلمانان در کشورهای عربستان سعودی، جمهوری آذربایجان، بورکینافاسو، مصر، سرزمین‌های اشغالی، هندوستان، اندونزی، عراق، جمهوری اسلامی ایران، قبرس، قزاقستان، قرقیزستان، مالزی، مالی، مراکش، امارات متحده عربی، پاکستان، سوریه، تونس، ترکمنستان، ترکیه و ازبکستان همراه با تصاویری دیدنی و زیبا معرفی شده اند.

حضور مولفین این کتاب در جمهوری اسلامی ایران و تهیه تصاویری از اماکن مذهبی، مشاهد مشرفه، زیارتگاه‌ها و مساجد ایران با حمایت و هماهنگی رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در روسیه صورت پذیرفته است.

سرگی دیمتریف، مدیر انتشارات وچه، ایگور اوسانوف و ن.نپامیشووا مولفین این کتاب هستند که در ۳۵۰ صفحه و با تیراژ ۳ هزار نسخه در ماه ژوئیه ۲۰۱۲ میلادی روانه بازار کتاب روسیه شده است.
http://www.mehrnews.com/fa/newsdetail.aspx?NewsID=1663466